Tijdens de eindejaarsborrel van Sport & Business bij Café De Dissel was er voor de liefhebbers de mogelijkheid om mee te doen aan een darttoernooi. Ervaring was niet nodig – en sommige leden moesten echt even over de streep worden getrokken – maar hoe verder de avond vorderde, hoe fanatieker iedereen werd.
Een mooie extra was de aanwezigheid van een aantal spelers van het Superleagueteam van De Dissel, dat wordt ondersteund door Sport & Business. Zij lieten tussendoor hun kunsten zien en zorgden daarmee voor extra sfeer én inspiratie bij de deelnemers.
Na een gezellige poulefase, waarin iedereen drie wedstrijden speelde, volgden de kwartfinales en uiteindelijk de halve finales.
In de eerste halve finale stond het koppel Bertram Waninge (Superleague) en André Koers tegenover Richard Wagenaar (Superleague) en Annekie Kiers. Bertram en André wisten deze partij te winnen.
In de andere halve finale speelden Antoine Feijen (Superleague) en Piet van Lente tegen Henk Veijer en Harold Greven. Hier trokken Antoine en Piet aan het langste eind.
De finale ging dus tussen Bertram & André en Antoine & Piet. In deze slotpartij, die onder leiding stond van een heuse mastercaller, was het vooral Bertram die zijn klasse liet zien en de beslissende pijlen wist te gooien. Daarmee sleepten Bertram Waninge en André Koers de titel Sport & Business dartkampioen 2025 binnen.